Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 99 человек

Расписание факультативных, стимулирующих и поддерживающих занятий

Дата: 28 сентября 2016 в 13:28, Обновлено 15 января в 19:21

                                                РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі “Пухавіцкая сярэдняя школа”

на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Назва

Клас

Колькасць гадзін

Прозвішча настаўніка

Дзень, месца і час правядзення

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

Асновы моўнай культуры

1

Якубіцкая Л.Э.

13.00-13.35

Каб.№8

Па прыступках правіл здаровага харчавання

1

Рыбінская А.У

13.00-13.35

Каб.№2

Рашэнне тэкставых задач

2

Паскробка Г.М.

14.05-14.50

Каб.№3

14.05-14.50

Каб.№3

3 Б

2

Рылік Д.А.

14.05-14.50

Каб.№11

14.05-14.50

Каб.№11

2 Б

1

Коршунава А.В.

13.05-13.50

Каб.№10

2

Карлюкевіч Т.Б.

13.05-13.50

Каб.№ 5

14.05-14.50

Каб.№ 5

2

Шмярко Г.А.

14.05-14.50

Каб.№ 4

14.05-14.50

Каб.№ 4

2

Галуза Т.Л.

14.05-14.50

Каб.№ 14

13.05-13.50

Каб.№ 14

Асновы праваслаўнай культуры

2

Якубіцкая Л.Э.

12.00-12.35

Каб.№8

13.00-13.35

Каб.№8

Матэматычная вясёлка

2

Рыбінская А.У.

13.00-13.35

Каб.№2

13.00-13.35

Каб.№2

Вытокі роднай мовы

2

Коршунава А.В.

13.05-13.50

Каб.№10

13.05-13.50

Каб.№10

2

Карлюкевіч Т.Б.

13.05-13.50

Каб.№ 5

13.05-13.50

Каб.№ 5

Прапільная разьба па дрэву

5

1

Паскробка А.А.

15.05-15.50

майстэрня

Практыкум па чытанні

1

Лукутова С.В.

14.05-14.50

Каб.№21

Рашэнне тэкставых задач

5

1

Бутрым А.С.

14.05-14.50

Каб.№21

Гуляем у футбол

5

1

Плясун Э.Э.

15.05-15.50

Спарт.зала

Прапільная разьба па дрэву

6

1

Паскробка А.А.

15.05-15.50

майстэрня

Практыкум па чытанні

1

Дзятлёнак С.І.

15.05-15.50

Каб.№21

1

Лапко Ю.М.

15.05-15.50

Каб.№20

1

Лукутова С.В.

15.05-15.50

Каб.№17

Культура моўных зносін

7

1

Лапко Ю.М.

15.05-15.50

Каб.№22

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

7

1

Бачарова С.Р.

15.05-15.50

Каб.№22

Слова ў тэксце

7

1

Міляшкевіч Г.Р.

15.05-15.50

Каб.№12

Гуляем у футбол

8

1

Плясун Э.Э.

15.05-15.50

Спарт.зала

Фізіка вакол нас

8

1

Боцман Т.М.

15.05-15.50

Каб.№15

Культура моўных зносін

8

1

Лукутова С.В.

15.05-15.50

Каб.№15

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі

(канец XVIII – пачатак XX ст.)

8

1

Бачарова С.Р.

15.05-15.50

Каб.№15

Практыкум па маўленчых зносінах

1

Дзятлёнак С.І.

15.05-15.50

Каб.№12

Абагульняючы курс фізікі

9

1

Боцман Т.М.

15.05-15.50

Каб.№8

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”

1

Бутрым А.С.

15.05-15.50

Каб.№12

9 Б

1

Кушнярова А.В.

15.05-15.50

Каб.№8

Складаны сказ без складанасці

9

1

Міляшкевіч Г.Р.

15.05-15.50

Каб.№ 6

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

10

2

Давідовіч А.Ю.

15.05-15.50

Каб.№16

15.05-15.50

Каб.№16

Асновы  прадпрымальніцтва

10

1

Бачароў С.С.

15.05-15.50

Каб.№7

Лексіка-граматычны практыкум

11

1

Лапко Ю.М.

15.05-15.50

Каб.№21

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

11

2

Давідовіч А.Ю.

15.05-15.50

Каб.№16

15.05-15.50

Каб.№16

Графік правядзення стымулюючых заняткаў  у дзяржаўнай установе адукацыі «Пухавіцкая сярэдняя школа»

на 2020/2021 навучальнага года 

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Прадмет

Клас

Дзень тыдня

Час, месца

Цітова Н.А.

Беларуская мова

9

пятніца

15.05-15.50

Каб.12

Бачарова С.Р.

гісторыя

11

серада

8.00-8.45

Каб.№7

Бачароў С.С.

геаграфія

9

субота

чацвер

9.00-9.45

15.05-15.50

Дзятлёнак С.І.

Нямецкая мова

субота

8.30-9.15

Каб.12

Карповіч А.П.

Руская мова

7

серада

аўторак

8.00-8.45

Каб.15

8.00-8.45

Каб.№12

Боцман Т.М.

Матэматыка

панядзелак

8.00-8.45

Каб.№17

Лапко Ю.М.

Англійская мова

10

аўторак

8.00-8.45

Каб.8

Рудакоўская Т.С.

матэматыка

панядзелак

8.00-8.45

Каб.20

Бутрым А.С.

матэматыка

8

7

Панядзелак

субота

8.00-8.45

Каб.15

8.00-8.45

Каб.№12

Паскробка А.А.

Працоўнае навучанне

8

субота

9.00-9.45

майстэрня

Міляшкевіч Г.Р.

Руская мова

6

субота

9.00-9.45

Каб.№17

Беларуская мова

чацвер

14.05-14.50

Каб.№19

Кушнярова А.В.

матэматыка

11

субота

9.00-9.45

Каб.№7

Давідовіч А.Ю.

біялогія

серада

8.00-8.45

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.