Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 101 человек

План работы на 4 четверть (продолжение)

Дата: 3 апреля в 14:38, Обновлено 3 апреля в 14:41

50

Удзел у свяце, прысвечанаму Дню Перамогі

08.05

1 -- 11

Пухавіцкі СДК

11.00

Кіраўніцтва школы

51

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў гуманітарнага цыкла навук «Стварэнне адукацыйнага асяроддзя як асновы для арганізацыі самастойнай вучэбна-пазнавальнай дзейнасці вучняў па вучэбных прадметах гуманітарнага цыкла навук »

Практычны блок:

Адкрытыя ўрокі па вучэбных прадметах : «Англійская мова» па тэме «Заняткі вясною»

«Нямецкая мова» па тэме  «Планаванне вольнага часу»

10.05

14.04

10.05

3 А

Кабінет №21

Кабінет №4

Кабінет №12

15.00

12.00

10.00

Дзятлёнак С.І.

Лапко Ю.М.

Дзятлёнак С.І.

52

Адзіныя інфармацыйныя гадзіны  «Падлетак і закон: вывучаем, ведаем, выконваем. Прававая граматнасць»

10.05-15.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

53

Тадзень сям'і (па спецплану)

10.05 – 16.05

1 - 11

На працягу тыдня

Бурлевіч М. У.,

СППС,

класныя кіраўнікі

54

Тэматычныя класныя гадзіны «Мой гімн, мой герб, мой сцяг», прысвечаныя Дню Дзяржаўнага герба Рэспублікі Беларусь і Дзяржаўнага сцяга Рэспублікі Беларусь

10.05 – 16.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка клас.гадзін

Класныя кіраўнікі

55

Рэйд «Пешаход»

14.05

1 - 11

аг. Пухавічы

14.00

Паскробка А. А.

56

Агульнашкольны дзень здароўя. Акцыя «Міншчына спартыўная. Вясна»»

15.05

1 - 11

Спартыўная пляцоўка

12.00

Плясун Э. Э., класныя кіраўнікі

57

Інфармацыйныя гадзіны  «Формула здароўя: спорт»

17.05-22.05

1- 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

58

Тэматычныя класныя гадзіны          «Краіна “Піянерыя” – сучасны імідж і мэты»

17.05-23.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка клас.гадзін

Класныя кіраўнікі

59

Тэматычная паліца «Сямейныя каштоўнасці»

18.05-19.05

1 – 11

Бібліятэка

На працягу дня

Махаронак  Н. А.

60

Правядзенне сяброўскага турніра знаўцаў правіл дарожнага руху

19.05

5 «А»,

5 «Б»

Майстэрнi

14.00

Паскробка А.А.,

класныя кіраўнікі

61

Удзел у конкурсе па гісторыі «Кентаўрык – 2021»

19.05

3-11

Кабінет № 22

11.30

Рылік Д.А.,

Бачарова С.Р.

62

Удзел у конкурсе па фізiчнай культуры i  здароўю «Алімпіёнак – 2021»

20.05

3-11

Кабінет №22

11.30

Рылік Д.А.,

Плясун Э.Э.

63

Удзел у раённым піянерскім  свяце «Новаму часу – новыя адкрыцці!», прысвечанаму Дню піянерскай дружбы

май

Члены БРПА

ДУДА «ЦТДзіМ «Світанак»

09.00 – 14.00

Бурлевіч М. У.

64

Экалагічная аперацыя «Квітней, родны край!»

май

1 -- 11

Прышк. тэрыторыя

На працягу дня

Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

65

Пасяджэнне Савета па прафілактыцы безнагляднасці і правапарушэнняў

май

настаўнікі

Кабінет №1

15.00

Карповіч А П.

66

Дзень адчыненых дзвярэй.

Выстава творчых работ навучэнцаў «Горад майстроў»

22.05

1 -- 11

Актавая зала

11.30

Радзюк А. М., Бурлевіч М. У.,

класныя кіраўнікі, кіраўнікі гурткоў

67

Агульнашкольны бацькоўскі сход «Адказнасць бацькоў за захаванне жыцця і здароўя навучэнцаў у летні перыяд»

22.05

1 - 11

Актавая зала

10.00

Кіраўніцтва школы

68

Пасяджэнне бацькоўскага ўніверсітэта. 

22.05

1 - 11

Актавая зала

10.45

Боцман Т. М.

69

Класныя гадзіны, прысвечаныя Сусветнаму дню без табака

24.05-09.05

1-11

Класныя кабінеты

Згодна графіка класн. гадзін

Класныя кіраўнікі

70

Тэматычная паліца «Лета на карысць»

26.05 – 31.05

1 - 11

Бібліятэка

На прац. дня

Махаронак Н. А.

71

Інфармацыйныя гадзіны  «ШАГ: пад небам Бацькаўшчыны нашай прайшла суровая вайна (75-я гадаўшчына Перамогі савецкага народа ў Вялікай Айчыннай вайне»

27.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

72

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў пачатковых класаў, гуманітарнага, прыродазнаўча-матэматэчнага цыклаў навук

Аналіз вынікаў работы педагогаў метадычных аб’яднанняў

27.05

1 - 4

Кабінет №1

15.00

Рылік Д.А.,

Карлюкевіч Т.Б.,

Боцман Т.М.,

Дзятлёнак С.І.

73

Дзень дзяцінства.

Урачыстая лінейка, прысвечаная завяршэнню навучальнага года

29.05

1 -- 11

Школьная тэрыторыя

10.00

Радзюк А. М., класныя кіраўнікі

74

Гадзіны класнага супрацоўніцтва “Зробім планету прыгажэйшай”

29.05

1 - 10

Класныя кабінеты

На працягу дня

Класныя кіраўнікі

75

Адзіны дзень прафілактыкі: «Бяспечныя канікулы» (прафілактыка дзіцячых дарожна-транспартных здарэнняў, злачынстваў і правапарушэнняў, гібелі непаўналетніх ад знешніх прычын у межах акцыі «Увага – дзеці!»).

29.05

1 - 11

Класныя кабінеты

На працягу дня

Спецыялiсты СППС

76

Свята каляровых шарыкаў, прысвечанае Дню абароны дзяцей

31.05

1 - 8

Тэрыторыя ўстановы

10.00

Бурлевіч М. У.,

класныя кіраўнікі

77

Вечар развітання са школай «Бывай, школа…»

Чэрвень

11

Актавая зала

Радзюк А. М.,

Цітова Н. А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.