Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 101 человек

План работы на 4 четверть

Дата: 3 апреля в 14:24, Обновлено 3 апреля в 14:35

ПЛАН     МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

    • дзяржаўнай установы адукацыі   «Пухавіцкая   сярэдняя   школа»
  •  на  ІV чвэрць   2020/2021  вучальнага  года

                 Мерапрыемствы

    Дата

Клас

Месца

правядз.

Час

     Адказны

1

Акцыя «Сям’я» (рэйд-наведванне сямей на даму, правядзенне індывідуальных прафілактычных гутарак, аказанне кансультацыйнай дапамогі, абследаванне  і  кантроль за  жыллёва-бытавымі  ўмовамі)

Пастаянна

1 –11

Па месцу

жыхар-

ства

ІІ палова

дня

Кіраўніцтва школы,

педагог сацыяльны,

класныя кіраўнікі

2

Пасяджэнне  камісіі АПАП  па пытаннях прафілактычнай работы з сем’ямі і вучнямі, якія выклікаюць трывогу.

1 раз у месяц

Дашк.- да 18 гадоў

Пухавіцкі  сельвыкан- кам

14.00

Шышко А. Г.,

Кушнярова А.В.,

Радзюк А. М.,

Карповіч А. П.

3

Удзел  у  пасяджэннях  раённай камісіі  па  справах  непаўналетніх 

па меры неабходн.

Дашк.- да 18 гадоў

Пухавіцкі райвыканкам

Карповіч А. П.

4

Настаўніцка - бацькоўскае патруляванне ў  вячэрні  час  у  грамадскія  месцы масавага  збору  моладзі.

Кожную суботу і ў святочныя дні

8-11

Пухавіцкі СДК

з 21.00

Настаўніцка- бацькоўскі  патруль

(згодна графіка)

5

Працоўная аперацыя  «Веснавыя клопаты» (добраўладкаванне  школьнай тэрыторыі)

красавік

1 - 11

Прышк. тэрыторыя

На працягу дня

Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

6

Дабрачынная акцыя «Зоркі Цімура»

красавік-май

Члены БРПА

аг. Пухавічы

На працягу дня

Бурлевіч М. У.

7

Удзел у рэспубліканскай акцыі «Наша піянерская праца табе – Айчына!»

красавік - май

Члены БРПА

аг. Пухавічы

На працягу дня

Бурлевіч М. У.

8

Удзел у дыстанцыйнай алімпіядзе для педагагічных работнікаў Мінскай вобласці для настаўнікаў хіміі, геаграфіі, гісторыі

05.04-05.05

Рылік Д.А.,

Давідовіч А.Ю.,

Бачароў С.С., Бачарова С.Р.

9

Тэматычны тыдзень, прысвечаны міжнароднаму Дню дзіцячай кнігі

05.04-10.04

1 - 11

Бібліятэка

На працягк тыдня

Махаронак Н.А.,

класныя кіраўнікі

10

Тэматычныя класныя гадзіны “Беражы здароўе з маладосці”, да Сусветнага дня здрароўя

05.04-10.04

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка класн.гадзін

Класныя кіраўнікі

11

Тэматычныя інфармацыйныя гадзіны “Мой шлях да шчасця” (прафілактыка суіцыдальных паводзін)

05.04-09.04

1.-.11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

12

Агульнашкольны дзень здароўя і спорту.

- акцыя «Дарога здароўя», прысвечная Сусветнаму дню здароўя;

- Велатрэал-2021

10.04

1-11

Класныя кабінеты

На працягу дня

Плясун Э. Э.,

Паскробка А.А.,

класныя кіраўнікі

13

Удзел у ІІІ этапу тэсціравання без выдачы сертыфіката

красавік

11

ДУА «Сярэдняя школа №4 г.Мар’іна Горка»

9.30

Рылік Д.А.,

Цітова Н.А.,

настаўнікі-прадметнікі

14

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыкла навук «Метадычныя асаблівасці арганізацыі дыстанцыйных тэхналогій пры арганізацыі самастойнай вучэбна-пазнавальнай дзйнасці вучняў па прадметах прыродазнаўча-матэматычнага цыкла навук »

Адкрытыя ўрокі па прадметах:

«Фізічная культура і здароўе» па тэме «Футбол. Удасканаленне тэхнікі перадачы і вядзення мяча ўнутранай і знешняй стараной стапы»,

«Інфарматыцы» па тэме «Абагульненне і сістэматызацыя ведаў па тэме «Корань n-ай ступені ліку»

16.04

29.04

16.04

5 Б

10

Кабінет №18

Стадыён

Кабінет № 8

15.00

10.00

10.00

Рылік Д.А.,

Боцман Т.М.

Плясун Э.Э.

Рудакоўская Т.С.

15

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па матэматыцы

12.04

5-8

Кабінет №18

Рылік Д.А.,

Рудакоўская Т.М.,

Бутрым А.С.,

Боцман Т.М.

16

Тэматычныя класныя гадзіны, прысвечаныя Году народнага адзінства

12.04-17.04

1 – 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка класн.гадзін

Класныя кіраўнікі

17

Тэматычныя інфармацыйныя гадзіны “Падлетак і закон: вучым, ведаем, выконваем. Адказнасць дзяцей і бацькоў

12.04-16.04

1.-.11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. Гадзін

Класныя кіраўнікі

18

Рэйд «Дзелавы стыль школьніка»

12.04-16.04

1 – 11

Класныя кабiнеты

На працягу дня

Радзюк А. М.,

Бурлевіч М. У.

19

Дзень экалогіі і парадку.

Экалагічны квест «Дыханне Зямлі»

17.04

5 – 11

Тэрыторыя ўстановы

11.00

Класныя кіраўнікі,

Бурлевіч М. У.

20

Удзел у раённай акцыі «Абеліск»

19.04 – 24.04

1 – 11

Месцы захараненняў

Другая палова дня

Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

21

Акцыі «Упрыгожым Беларусь кветкамі»

19.04 – 24.04

1 – 11

Тэрыторыя школы

На працягу тыдня

Класныя кіраўнікі

22

Тэматычныя класныя гадзіны “Гісторыя кнігі”, да Сусветнага дня кнігі

19.04-24.04

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка класн.гадзін

Класныя кіраўнікі

23

Тэматычныя інфармацыйныя гадзіны “Формула здароўя: важнасць руху для жыцця чалавека”

19.04-23.04

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

24

Кіналекторый на тэму духоўнага выхавання

красавік

1-11

Кабінет

№ 22

12.00

Бурлевіч  М.У.,

класныя  кіраўнікі

25

Удзел у школьным конкурсе работ даследчага характару (канферэнцыі) вучняў

20.04

5-11

Каб.№1

14.00

Рылік Д.А.,

настаўнікі-прадметнікі

26

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па рускай мове

22.04

5-8

Кабінет №18

Рылік Д.А., Карповіч А.П.

Міляшкевіч Г.Р.

27

Удзел у Міжнародным конкурсе «Лінгвісцёнак – 2021»

22.04

3-11

Кабінет № 22

11.30

Лапко Ю.М.,

Дзятлёнак С.І.

28

Удзел у раённым конкурсе работ даследчага характару (канферэнцыі) вучняў

красавік

5-11

завочна

Рылік Д.А,

настаўнікі-прадметнікі

29

Пасяджэнне Савета па прафілактыцы безнагляднасці і правапарушэнняў сярод непаўналетніх

красавiк

1 -- 11

Кабінет № 1

15.00

Радзюк А. М.,

Карповіч А. П.,

Кулік Н. М., класныя кіраўнікі

30

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў пачатковых класаў

«Кантрольна-ацэначная дзейнасць як умова стымулявання вучэбнай дзйнасці вучняў»

Практычны блок:

Адкрытыя ўрокі ў

2 «А», 1 «Б» класах

Адкрыты занятак у ГПД

22.04

2 А

1 Б

Кабінет №5

Кабінет №5

Кабінет №9

15.00

Карлюкевіч Т.Б.

Карлюкевіч Т.Б.

Якубіцкая Л.Э.

Купчанка А.У.

31

Пасяджэнне метадычнага аб’яднання класных кіраўнікоў «Фарміраванне інфармацыйнай культуры вучняў. Інфармацыйцная гадзіна як эфектыўная форма інфармацыйна-прапагандысцкай работы»  

22.04

Кабінет № 1

14.00

Цітова Н. А.

32

Інфармацыйныя гадзіны  «ШАГ: Чарнобыль: лёсы, падзеі, памяць (35 гадоў з моманту аварыі на ЧАЭС)»

22.04

8-11

Кабінет № 1

08.30

Боцман Т. М., класныя кіраўнікі

33

Дзень памяці і пашаны.

Добраўпарадкаванне  помнікаў на тэрыторыі Пухавіцкая с/с

24.04

5 - 11

Тэрыторыя аг. Пухавічы

11.00

Класныя кіраўнікі

34

Тэматычныя класныя гадзіны “Будучае краіны будаваць маладым. Маладзежная палітыка і маладзежны рух у краіне”

26.04 – 30.04

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка клас. гадзін

Класныя кіраўнікі

35

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па англійскай мове

27.04

6-8

Кабінет №18

Рылік Д.А.,

Лапко Ю.М.,

Дзятлёнак С.І.

36

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па нямецкай мове

28.04

6-8

Кабінет №18

Рылік Д.А.,

Дзятлёнак С.І.

37

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па хіміі

01.04-30.05

6-8

Кабінет №18

Рылік Д.А.,

Давідовіч А.Ю.

38

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе сярод вучняў І ступені агульнай сярэдняй адукацыі

май

4

Кабінет №18

14.00-15.30

Рылік Д.А.,

Галуза Т.Л.,

Паскробка Г.М.

39

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па геаграфіі

май

6-8

Кабінет №18

Рылік Д.А.,

Бачароў С.С.

40

Удзел у абласной дыстанцыйнай алімпіядзе па беларускай мове

май

5-8

Кабінет №18

Рылік Д.А., Цітова Н.А.,

Міляшкевіч Г.Р.

41

Кіналекторый на тэму «Сімвалы Радзімы»:

-- «Герб і сцяг маёй краіны»;

-- Дзяржаўны Гімн Рэспублікі Беларусь».

май

1 – 6

7 -- 11

Кабінет №22

11.00

12.00

Бурлевіч М. У.

42

Аперацыя «Ветэран жыве побач»

03.05 – 09.05

1 - 11

Мікрараён школы

На працягу дня

Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

43

Удзел у рэспубліканскай акцыі «Дзякуй салдатам Перамогі за тое, што не ведаем вайны»

03.05 -- 09.05

1 - 11

аг. Пухавічы

На працягу тыдня

Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

44

Тэматычныя інфармацыйныя гадзіны «Правілы жыцця без стрэса» (прафілактыка суіцыдальных паводзін)

03.05-08.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка інф. гадзін

Класныя кіраўнікі

45

Тэматычныя класныя гадзіны «Подзіг іх не згіне ў вяках» да Дня Перамогі

03.05 – 08.05

1 - 11

Класныя кабінеты

Згодна графіка клас.гадзін

Класныя кіраўнікі

46

Тыдзень памяці і славы (па спецплану)

03.05 – 09.05

1 -- 11

На працягу тыдня

Кіраўніцтва школы,

класныя кіраўнікі

47

Тэматычная паліца «Вялікая Перамога»

04.05 – 09.05

1 - 11

Бібліятэка

На працягу дня

Махаронак Н. А.

48

Акцыя «Ветэрын жыве побач»;

Ганаровы мітынг каля помніка 372-м землякам, прысвечаны Дню Перамогі

08.05

1 - 11

аг. Пухавічы

10.00

Кіраўніцтсва ўстановы

49

Ганаровая вахта Памяці

08.05

5 – 8

Помнік аг. Пухавічы

На працягу дня

Бурлевіч М. У.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.