Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 99 человек

План работы на 3 четверть (продолжение)

Дата: 10 января в 14:03
      • ПЛАН     МЕРАПРЫЕМСТВАЎ
    • дзяржаўнай установы адукацыі  «Пухавіцкая   сярэдняя   школа»
  •    ІІІ чвэрць  2020/2021  вучальнага  года (працяг)

    56

    Удзел у інтернэт-аліміядзе па гісторыі

    01.03-30.03

    8

    Кушнярова А.В.

    Бачарова С.Р.

    57

    Аперацыя «Стань прыкметным» (праверка наяўнасці флікераў у навучэнцаў)

    сакавік

    1 - 11

    аг. Пухавічы

    На працягу месяца

    Радзюк А М., Паскробка А. А.

    58

    Удзел у раённым этапу Ўсебеларускай акцыі «Мы – грамадзяне Беларусі!»

    сакавік

    Актыў БРСМ

    г. Мар'іна Горка

    На працягу дня

    Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

    59

    Ганаровы прыём у рады ГА БРСМ новых членаў

    сакавік

    8 - 11

    Кабінет № 1

    15.00

    Бурлевіч М. У.

    60

    Кіналекторый на тэму прафілактыкі наркаманіі

     сакавік

    1 – 4

    5 - 11

    Кабінет №22

    11.00

    12.00

    Бурлевіч М. У.

    61

    Агульнашкольны дзень барацьбы з наркаманіяй:

    - экспрэс акцыя «Ведай і беражыся!» (распаўсюджванне інфармацыйных лістоў);

    - інфармацыйная лінія «Адказы на 100 пытанняў» (кансульаванне спецыялістамі СППС на пытаннях наркаманіі);

    - Хвілінкі інфармавання «Скажам разам «НЕ!» наркотыкам!»

    01.03

    1- 11

    Файе 1 паверха

    Кабінет СППС

    Класныя кабінеты

    08.00

    на працягу дня

    11.00

    Бурлевіч М. У.

    Спецыялісты СППС

    Радзюк А.М.

    62

    Анкетаванне «Шкодныя звычкі»

    01.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    На прац. дня

    Класныя кіраўнікі

    63

    Дзень грамадзянскай абароны

    (па спец. плану)

    01.03

    1-11

    Класныя кабінеты, тэрыторыя школы

    На працягу дня

    Кушнярова А.В.

    Бачароў С.С.

    Боцман Т.М.

    64

    МА настаўнікаў гуманітарнага цыкла «Фарміраванне прадметных, асобасных і метапрадметных кампетэнцый вучняў у працэсе вучэбна-пазнаваьнай дзейнасці на ўроках гуманітарнага цыкла навук »

    Практычны блок

    Адкрыты ўрок па беларускай

    літаратуры « Іван Чыгрынаў .«Дзівак з Ганчарнай вуліцы»

    Адкрыты ўрок па англійскай мове «Выдатныя мясціны Лондана. Артыкль з назвамі выдатных мясцін»

    02.03

    26.01

    02.03

    11

    7

    Кабінет № 21

    Кабінет №1

    Кабінет №15

    15.00

    Дзятлёнак С.І.

    Цітова Н.А.

    Лукутова С.В.

    65

    Інфармацыйныя гадзіны «З любой сітуацыі ёсць выйсце» (прафілактыка суіцыдальных паводзін)

    01.03-05.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка інф. гадз

    Класныя кіраўнікі

    66

    Класныя гадзіны, прысвечаныя Дню жанчын.

    01.03-06.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка класн. гадзін

    Класныя кіраўнікі

    67

    Семінар МА настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыкла навук па тэме «Развіваючае інфармацыйна—адукацыйнае асяроддзе як аснова для арганізацыі самастойнай вучэбна-пазнавальнай дзейнасці вучняў»

    05.03

    Кабінет №1

    15.00

    Кушнярова А.В.

    Боцман Т.М.

    68

    Дзень клопату i павагi.

    Святочная канцэртная праграма «Вясна i жанчына- адзiны»

    06.03

    1-11

    Актавая зала

    11.00

    Бурлевіч М. У.,

    Костачка Г. В.

    69

    Экспрэс-акцыя «Матуліна ўсмешка»

    06.03

    1-11

    Будынак школы

    На прац. дня

    Бурлевіч М. У.

    70

    Інфармацыйныя гадзіны  «Падлетак і закон: вучым, ведаем, выконваем. Ад безадказнасці да правапарушэння адзін крок»

    09.03-12.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка інф. гадз

    Класныя кіраўнікі

    71

    Класныя гадзіны «Жывое слова» (да Сусветнага дня паэзіі)

    09.03-13.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка класн. гадзін

    Класныя кіраўнікі

    72

    Удзел у дыстанцыйнай алімпіядзе па матэматыцы

    11.03-30.04

    5-7

    Кушнярова А.В.

    Бутрым А.С.

    Рудакоўская Т.С.

    73

    МА  настаўнікаў  пачатковых  класаў  «Актывізацыя вучэбна-пазнавальнай дзейнасці малодшых школьнікаўпа авалодванню прадметнымі і метапрадметнымі кампетэнцыямі »

    Практычны блок

    Узаеманаваедванне адкрытых вучэбных заняткаў

    11.03

    4 «А»

    4 «Б»

    3 «Б»

    3 «А»

    Кабінет

    № 5

    Каб.№ 3

    Каб.№ 14

    Каб.№ 11

    Каб.№ 4

    14.00

    Карлюкевіч Т.Б.

    Паскробка Г.М.

    Галуза Т.Л.

    Рылік Д.А.

    Шмярко Г.А.

    74

    Дзень здароўя і спорту.

    Спаборніцтвы па спартыўным гульням

    13.03

    5-11

    Спартыўная зала

    11.00

    Плясун Э. Э., класныя кіраўнікі

    75

    Адзіныя класныя бацькоўскія сходы «Прафесiйнае самавызначэнне дзiцяцi: як правiльна выбраць прафесiю i калi трэба пачынаць пра гэта клапацiцца»

    13.03

    бацькі

    Класныя кабінеты

    На працягу дня

    Кіраўніцтва ўстановы

    76

    Пасяджэнне бацькоўскага ўніверсітэта

    13.03

    бацькі

    Кабінет № 1

    10.00

    Боцман Т. М.

    77

    Школьная навукова – практычная канферэнцыя вучняў

    19.03

    Кабінет № 1

    14.00

    Кушнярова А.В., настаўнікі-прадметнікі

    78

    Інфармацыйныя гадзіны  «Формула здароўя: галоўныя ворагі здароўя»

    15.03-19.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка інф. гадз

    Класныя кіраўнікі

    79

    Класныя гадзіны «Знак бяды: як загінула і ўваскрэсла Хатынь»

    15.03-20.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка класн. гадзін

    Класныя кіраўнікі

    80

    Тэматычная паліца «Хатынь: хронікі, факты, успаміны»

    15.03-20.03

    1-11

    Бібліятэка

    На прац. дня

    Махаронак Н. А.

    81

    Пасяджэнне Савета па прафілактыцы безнагляднасці і правапарушэнняў непаўналетніх

    19.03

    1 - 11

    Кабінет №1

    15.00

    Бачарова С.Р.,

    Карповiч А. П.

    82

    Агульнашкольны дзень экалогіі і карысных спраў.

    - выстава малюнкаў «Чысціня вакол нас»;

    - працоўная аперацыя «Наш утульны школьны двор»

    20.03

    1-4

    5-11

    Файе І паверха

    Прышкольная тэрыторыя

    09.00

    11.00

    Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

    Класныя кіраўнікі

    83

    Інфармацыйныя гадзіны «ШАГ: Шчасце Радзімы – мір і свабода, нерушымы яны як граніт»

    22.03-27.03

    1 - 11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка інф. гадз.

    Класныя кіраўнікі

    84

    Класныя гадзіны, прысвечаныя Дню Канстытуцыі

    22.03-27.03

    1-11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка класн. гадзін

    Класныя кіраўнікі

    85

    Тэматычная паліца «Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь – галоўны закон краіны» (да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь)

    22.03-27.03

    1-11

    Бібліятэка

    На працягу дня

    Махаронак Н. А.

    86

    Удзел у міжнародным  інтэлектуальным конкурсе па матэматыцы «Кенгуру – 2021»

    18.03

    1-11

    Каб.№1

    12.00

    Кушнярова А.В.

    Рудакоўская Т.С.,

    Бутрым А.С.

    87

    Агульнашкольны дзень бяспекі:

    - Выстава творчых работ «Вясна ідзе, вясне дарогу!»;

    - Конкурс творчых нумароў «Юмарына-2021»;

    27.03

    1 – 4

    5 – 11

    Файе 1 паверха

    Актавая зала

    10.00

    11.00

    Класныя кіраўнікі, Бурлевіч М. У.

    Бурлевіч М. У., класныя кіраўнікі

    88

    Гадзіны класнага супрацоўніцтва

    27.03

    5  - 11

    Класныя кабінеты

    Згодна графіка ГКП

    Класныя кіраўнікі

    89

    Тыдзень  прафарыентацыі

    28.03-04.04

    1-11

    Класныя  кабінеты

    На  працягу тыдня

    Кушнярова  А.В.,

    Радзюк А.М., Бурлевіч  М.У., Кулік Н.М., класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.