Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 99 человек

План работы на зимних каникулах

Дата: 23 декабря 2020 в 14:32
34 просмотра

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

дзяржаўнай установы адукацыі “Пухавіцкая  сярэдняя   школа”

на  зшмовых канікулах  2020/2021  навучальнага  года

(з 26.12.2020 па 09.01.2021)

Дата

Мерапрыемства

Клас

Месца правядзення

 Час

 Адказны

26.12-09.01

Правязенне кансультацый для навучэнцаў і іх бацькоў

1-11, бацькі

Кабінет СППС

Згодна графіка

Спецыялісты СППС

26.12-09.01

Акцыя “Дом без опасности”

1-11

Мікрараён школы

На працягу дня

Класныя кіраўнікі, СППС

26.12

Аперацыя “Цуды на Новы год”

Сем’і СНС

Мікрараён школы

На працягу дня

Кіраўніцтва ўстановы, педагогі сацыяльныя

28.12-06.01

Работа  ДАЛ “Пухаўчанка”

1-4

Кабінеты 1,2,6

08.30-16.00

Радзюк А. М.

28.12

Свята “Навагоднія прыгоды”

1 “А”, 1 “Б”

2 “А”, 2 “Б”

3 “А”, 3 “Б”

4 “А”, 4 “Б”

Кабінеты 2, 8

Кабінеты 5, 10

Кабінеты 4, 11

Кабінеты 3, 14

10.00-10.45

11.00-11.45

12.00-12.45

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі, Бурлевіч М. У.,

Костачка Г. В.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

гурткоўцы

Спартыўная зала

09.30-11.00

Плясун Э. Э.

28.12

А’бяднанне па інтарэсах “Стралковы”

гурткоўцы

Файе 1 паверха

10.00-11.30

Бачароў С. С.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

гурткоўцы

Спартыўная зала

11.10-12.40

Плясун Э. Э.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Харэаграфія”

1 група

2 група

Файе 3 паверха

12.00-13.30

13.45-15.15

Костачка Г. В.

29.12

Конкурсная праграма “Кладавая навагодніх забаў”

5 “А”, 5 “Б”

Кабінеты № 19, 21

10.00-11.00

Лукутова С. В.,

Дзятлёнак С. І.

29.12

Інтэрактыўная гульня “Навагодні серпанцін”

6 “А”, 6 “Б”

Кабінеты № 21, 17

10.00-11.00

Лапко Ю. М.,

Бачарова С. Р.

29.12

Елка-фэст “Афармленне навагодняй елкі ў сучасным стылі”

7

Кабінет №15

10.00-11.00

Міляшкевіч Г. Р.

29.12

Фотасесія “Новы год да нас ідзе”

8

Кабінет №22

10.00-11.00

Карповіч А.П.

29.12

Скарбонка цікадых ідэй “Навагоднія фантазіі”

9 “А”, 9 “Б”

Кабінеты № 12, 16

10.00-11.00

Бутрым А. С.,

Боцман Т. М.

29.12

Віртуальнае падарожжа “Разам з Дзедам Марозам па краінам і кантынентам”

10, 11

Кабінет 7

10.00-11.00

Бачароў С. С.,

Цітова Н. А.

29.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Харэаграфія”

1 група

2 група

Файе 3 паверха

10.00-11.30

11.45-13.15

Костачка Г. В.

30.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя сябры міліцыі”

гурткоўцы

Майстэрні

09.30-11.00

Паскробка А. А.

30.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Дружына юных пажарных”

гурткоўцы

Майстэрні

11.10-12.40

Паскробка А. А.

30.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа рамонта”

гурткоўцы

Майстэрні

12.50-14.20

Паскробка А. А.

31.12

Дыстанцыйная гульня “Навагодні твістэр”

жадаючыя

У дыстанц. форме

На працягу дня

Радзюк А. М.,

Бурлевіч М. У.

04.01

Вусны часопіс “Жыццё – гэта…”

9 “Б”

Кабінет № 22

10.00-11.00

Боцман Т. М.

04.01

Круглы стол “Хлопчык з дзяўчынкай сябруе”

7

Кабінет № 15

10.00-11.00

Міляшкевіч Г. Р.

04.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

гурткоўцы

Спартыўная зала

09.30-11.00

Плясун Э. Э.

04.01

А’бяднанне па інтарэсах “Стралковы”

гурткоўцы

Файе 1 паверха

10.00-11.30

Бачароў С. С.

04.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучыся гуляючы”

1 група

2 група

Кабінет № 5

09.00-09.45

10.00-10.45

Кулік Н. М.

04.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

гурткоўцы

Спартыўная зала

11.10-12.40

Плясун Э. Э.

05.01

Пазнавальная праграма “Калядны калейдаскоп”

5 “Б”

Кабінет № 21

10.00-11.00

Дзятлёнак С. І.

05.01

Гульнёвая праграма “Пазнай мяне”

6 “А”

Кабінет № 20

10.00-11.00

Лапко Ю. М.

05.01

Гульня “Прававы эрудыт”

6 “Б”

Кабінет № 17

10.00-11.00

Бачарова С. Р.

06.01

Гадзіна творчасці “Эцюды зімы”

8

Кабінет № 15

10.00-11.00

Карповіч А. П.

06.01

Інтэлектуальная гульня “Навагодні серпанцін”

9 “А”

Кабінет № 12

10.00-11.00

Бутрым А. С.

06.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя сябры міліцыі”

гурткоўцы

Майстэрні

09.30-11.00

Паскробка А. А.

06.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Дружына юных пажарных”

гурткоўцы

Майстэрні

11.10-12.40

Паскробка А. А.

06.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа рамонта”

гурткоўцы

Майстэрні

12.50-14.20

Паскробка А. А.

08.01

Інтэрактыўная дыстанцыйная віктарына “Па старонках твораў беларускіх пісьменнікаў”

11

У дыстанц. форме

11.00-12.00

Цітова Н. А.

08.01

Адкрыты дыялог “Мая будучая прафесія”

10

Кабінет № 7

10.00-11.00

Бачароў С. С.

09.01

Інфармацыйная аперацыя “Адказы на вашы пытанні”

СППС

Кабінет № 15

10.00-11.00

Спецыялісты СППС

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.